Zobrazit menu
MENU
Instinktivně.cz
Získej zpět svoje mužské instinkty
TOP štítky
#zodpovědnost (3)   #emoce (3)   #lepší sex (2)   #změna (1)   #lepší život (1)   #strach (1)  
Všechny štítky
Nové články na e-mail
Chceš každý měsíc nejnovější články na e-mail?

Důležitost psychické stimulace v sexu

22.1.2020, 09:02 > Sexuální mistrovství

Jen málo mužů si uvědomuje, jak důležitá je u žen psychická stimulace při sexu. Rozdíl oproti mužům je v tomto ohledu propastný. Pokud chceš být skvělým milencem, musíš tento fakt přijmout jako základ svého nového myšlení. Sexuální "amatér" se zaměřuje na stimulaci fyzickou, tak jak mu to jako muži přijde logické. Udělat tohle pořadí kroků, dotknout se tady, líbat tady, třikrát zopakovat a orgasmus je tady! Tak přesně takhle to není.

Proč preferujeme při masturbaci porno? Protože potřebujeme psychickou stimulaci. Proč preferujeme sex přes masturbací? Protože nám to poskytuje ještě větší psychickou stimulaci. A teď si to vynásob sto krát. Takhle nějak to mají ženy. Ženská sexualita se odehrává mnohem víc v hlavě než ta naše. Proto tolik nelpí na fyzickém vzhledu partnera jako my (ale samozřejmě dobré tělo ke škodě nikdy není). Proto ženy preferují čtení romantických a erotických knih před explicitním pornem. Dává jim to mnohem větší množnosti představ. Kolik mužů oproti tomu honí u knížky?

Otevři si teď stránky nějakého erotického eshopu. Nabídka ženských sexuálních pomůcek je neuvěřitelná. Kolik jen lidského úsilí bylo vynaloženo aby vznikly tak dokonale tvarované a promyšlené hračky. Tyhle vyladěné věcičky jim poskytnou tak dokonalou fyzickou stimulaci, jakou nikdy v historii lidstva žádný penis nedokázal. A přesto, stále jde jen o slabou náhradu, když ženy nemají k dispozici muže. Tyhle hračky jim neposkytnou žádné emoce.

Když ženě dáš skutečně skvělý sex plný emocí, vytvoří si k tobě hluboké emoční pouto.


Pozor neříkám, že umět správě pracovat s ženským tělem je špatně. Ale umět pracovat s myslí ženy je mnohem důležitější. Ony nechtějí muže, který rozumí sexu pouze na úrovni fyzického těla. Chtějí takového, který chápe jejich sexualitu mnohem více do hloubky. Když ženě dáš skutečně skvělý sex plný emocí, vytvoří si k tobě hluboké emoční pouto. Takový sex si zapamatuje navždy a ještě v domově důchodců bude na ten večer vzpomínat. Skvělý fyzický sex ji uspokojí v daný večer. Ale už za měsíc, po sexu s jiným mužem, budeš zapomenut.

Jak konkrétně se dostat ženě "do hlavy"? Rozhodně nečekej jednoznačné návody co říkat a dělat, které budou fungovat na každou dívku. V sexu nikdy nic nefunguje takovým strojovým přístupem. Několik hlavních myšlenek ale rozvinu v následujících článcích.

Štítky:


Ještě by tě mohlo zajímat...

Vymysli si své peaky, směřuj k nim a prožij je Vymysli si své peaky, směřuj k nim a prožij je
Stereotyp do sexu nepatří Stereotyp do sexu nepatří


KomentářeU článku zatím nejsou žádné komentáře