Zobrazit menu
MENU
Instinktivně.cz
Získej zpět svoje mužské instinkty
TOP štítky
#zodpovědnost (3)   #emoce (3)   #lepší sex (2)   #změna (1)   #lepší život (1)   #strach (1)  
Všechny štítky
Nové články na e-mail
Chceš každý měsíc nejnovější články na e-mail?

Proč být sexuálním mistrem?

16.1.2020, 10:44 > Sexuální mistrovství

Vzhledem k tomu, že čteš tyto řádky, určitě si na otázku z nadpisu článku umíš sám odpovědět. Důvody každého z nás jsou různé. Rád bych jich taky několik zmínil. Tím hlavním je to, že sex je prostě skvělý! Na světě není nic dalšího, co by nás naplňovalo tak jako skvělý sex, tak to prostě příroda zařídila. Díky úžasnému sexu se do tebe může dívka zamilovat tak hluboce, že pro tebe udělá cokoliv. Taková úroveň ale vyžaduje opravdu hodně snahy. Kdy píšu hodně, nemyslím tím nějakou jednorázovou velkou snahu na začátku, ale dlouhodobou změnu přístupu. Cokoliv co si vybuduješ, není věčné. Své mistrovství je nutné neustále udržovat. A to je vlastně ta těžší část. Dostat se na vrchol je díky motivaci mnohem snazší, než se na něm potom udržet.

Díky skvělému sexu bude tvůj partnerský život mimo postel mnohem lepší. Většina věcí, které ženy dělají a nás muže tím pěkně štvou, je prostě jen proto, že nejsou dostatečně sexuálně uspokojené. Nebo si myslíš, že žena, které se ještě třesou nohy vzrušením, když si vzpomene na včerejší noc, po tobě bude držkovat že jsi neumyl nádobí? Já myslím že ne.

Startovní pozice každého z nás jsou různé, někdo má víc zkušeností, někdo má prostě od přírody větší talent. To rozhodující je ale vůle zlepšovat se, neustále na sobě pracovat, překonávat všechny ty nepříjemné věci, které se na cestě objeví. Vůlí podle mě zvládneš cokoliv budeš chtít. A tohle samozřejmě neplatí jen v sexu.

Vůlí podle mě zvládneš cokoliv budeš chtít


Cesta k tomu být opravdu úžasným milencem je těžká. Musíme čelit mnoha zvykům, které v sobě máme za život uložené. A hlavně, musíme si přiznat, že jsme špatní. Opravdu, to je základ. Následující věty si přečtěte šestset krát. A pokud se vám nevypálí do mozku, tak ještě tísíc krát: Člověk, který neustále za neúspěchy obviňuje ostatní, místo aby si přiznal, že chyba je v něm, nemůže ničeho dosáhnout. Dívka, kterou jsem oslovil se se mnou nebaví? Ta je ale pitomá... NE! To já nejsem dost dobrý, abych ji zaujal. Musím být lepší! Tenhle přístup je těžký ve všem, ale v sexu nejtěžší. Právě tam je to pro každého z nás nejvíc zranitelné.

Člověk, který neustále za neúspěchy obviňuje ostatní, místo aby si přiznal, že chyba je v něm, nemůže ničeho dosáhnout.


Stát se skvělým v sexu nebude otázka pár dní, pokud hledáš nějakou kouzelnou pilulku po jejímž spolknutí (nebo přečtení článku) budeš nepřekonatelné postelové monstrum, nejsi na správném místě. Sexuální mistrovství vyžaduje minimálně měsíce úsilí. První výsledky však můžeš poznat už brzy. Když mluvím o zlepšení v sexu, nemyslím tím nacvičení nějakých mechanických pohybu a postupů. Ano, je super znát dobře ženské tělo, ale je špatné učit se nějaký prstoklad jako při hře na klavír.

Při své proměně se budeš muset často překonávat, a bude to bolet (psychicky samozřejmě). Je to otázka tvojí odvahy, jestli a jak jednotlivé kroky zvládneš. Radikálně se v něčem změnit totiž nejsou růžové lístečky padající na vysmáté lidi, jak nám většinou prezentace koučů ukazují. Je to strach, krize, slzy v temném koutě našeho srdce, kde jsme na vše úplně sami.

Věř mi, výsledek bude stát za to. Nejen že se obrovsky zvýší kvalita tvého sexuálního života, ale změny se projeví i všude jinde. Uvidíš, že lidé tě budou vnímat úplně jinak, lépe. Člověk, který je se sebou v sexu naprosto spokojený a ví, že včera uspokojil krásnou ženu jako nikdo před ním, přirozeně působí mnohem sebevědoměji a příjemněji na ostatní lidi. Jedno negativum tu přeci jen je, nebudu ti ho tajit. Sousedé za zdí tvé ložnice tě nejspíš začnou nenávidět.Ještě by tě mohlo zajímat...

Vymysli si své peaky, směřuj k nim a prožij je Vymysli si své peaky, směřuj k nim a prožij je
Přijetí zodpovědnosti za vše v mém životě Přijetí zodpovědnosti za vše v mém životě


KomentářeU článku zatím nejsou žádné komentáře